O mnie

Od kilku lat jesteśmy fotografującym małżeństwem, a fotografia to pasja, która nas łączy. Każde z nas trzymając w ręku aparat, obserwuje Was z innej perspektywy. Dwóch fotografów to dwa różne punkty widzenia - jeden kobiecy artystyczny, drugi męski techniczny- a obydwa się uzupełniają i rejestrują wydarzenia, których nie można powtórzyć. Jednym z takich wydarzeń jest niewątpliwie ślub.Ważne jest, aby z tej pięknej uroczystości pozostały Wam nie tylko wspomnienia, ale również takie fotografie, które z radością będziecie chcieli oglądać.

Wasze zadowolenie jest naszym sukcesem.

Jako jedna z nielicznych firm posiadamy zezwolenia wymagane do rejestracji wydażeń podczas liturgii. Dzięki fotografii mogę utrzymać chwile czyli to co ulotne w zyciu, moge zamknąć je w kadrze powodując że staną się niesamowicie wyjątkowe.

 

Jesli marzycie Państwo o zdjęciach wyjatkowych, niepowtarzalnych i zgodnych z Państwa wizją i pomysłem to zapraszam do skorzystania z moich usług.

 

Wykonujemy fotografie reportażowe oraz sesje plenerowe, pomoge wybrac Państwu miejsce do zdjęc plenerowych po to aby pamiątka której efektem będą zdjęcia zostały na zawsze w pamięci.

 

Jesli dysponujecie Państwo własna wizją na zdjęcia oczywiście sprostam tym wymaganiom i zrealizujemy projekt razem :).  

 

W razie jakis pytań prosze pisac chetnie odpowiemy :)

 

Pozdrawiam i zapraszam do oferty...